اتاق فرار ترسناک در تهران قیمت و رزرو آنلاین تاج اسکیپ روم-آل اسکیپ

اتاق فرار ترسناک در تهران قیمت و رزرو آنلاین تاج اسکیپ روم-آل اسکیپ

ازاین‌رو می‌توانند از نظر روحی و روانی روی شما تأثیر بگذارند و دلهره و هیجان زیادی را به اسکیپ روم شما تزریق کنند. شاید هم اتاق فراری که انتخاب کرده‌اید، درباره اشباح و اجنه‌ای باشد که می‌خواهند به شما آسیب برسانند. در این بازی هر لحظه احتمال دارد درست پشت سرتان یک موجود عجیب‌الخلقه ببینید و از ترس میخکوب شوید! این اتفاقات در کنار موسیقی و صداهای استرس‌زا، باعث می‌شوند ترس را کاملا از نزدیک لمس کنید. تجربه سرگرمی خاص را ما در اتاق های فرار اسکیپ وی آی پی تجربه کنید . بازی‌‌ها و داستان‌‌های اتاق فرار معمولا شامل موارد زیر می‌‌شود.

  • این محیط ممکن است به شکل یک شهر، یک خانه، دفتر کار، بیمارستان و یا حتی رستوران و فروشگاه طراحی شده باشد.
  • تخفیفان پلفترمی گسترده در ارائه انواع پیشنهادها است که خدمات خود را در چندین شهر بزرگ ایران ارائه می‌دهد.
  • یکی از بهترین و بی نظیرترین سرگرمی های موجود در جهان را اتاق فرار ترسناک شکل داده است که امروزه شما می توانید در برخی از شهرهای کشورمان شاهد طراحی و ساخت بهترین این اتاق فرارها باشید.
  • ضربان قلب شدید، تنفس سریع، عرق سرد،، اضطراب و هیجان از اجزای لاینفک این بازی است.
  • اتاق فرار “ناپدیدشده” دومین اتاق از مجموعه “امگا” است که در منطقه نارمک تهران قرار گرفته است.

برای پیدا کردن اتاق فرار در تهران، بهتر است به محل زندگی‌تان توجه کنید و یا راه دسترسی به آن را بررسی کنید. اتاق فرار رومیست یکی از بهترین اتاق فرار در شرق تهران است، به همین دلیل در لیست معرفی بهترین اتاق فرارهای شرق تهرانقرار گرفته است. شما می‌توانید تجربه‌ای متفاوت و خاص را در این فضا به دست آورید و از نتیجه آن بسیار لذت ببرید. که شما در هریک از این اتاق ها یک فیلم هالیوودی را تجربه می کنید. در اتاق فرار اسکیپ لاین، شما از ابتدای شروع بازی درگیر داستان خواهید شد و تجربه‌ای کاملاً جدید و بسیار مهیج را به دست خواهید آورد.

اتاق فرار ۱۲۵

در اینفینیتی نیز، می‌توانید سناریوهای ژانر وحشت را تجربه کنید و با پرسنلی حرفه‌ای و کار بلد، ساعات خوشی را در کنار دوستان‌تان بگذرانید. نقطه اشتراک تمامی این اسکیپ روم ها در داشتن فضایی جذاب، دکورسازی حرفه‌ای و البته متناسب با داستان آن‌هاست. هر چه فضای بازی بزرگ‌تر باشد، دکورها و فضاهای متنوع‌تر و جذاب‌تری خواهید داشت و تعداد بازیکنان هم بیش‌تر خواهد شد. اتاق فرار (اسکیپ روم) یک مخمصه و بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان با استفاده از سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌ها برای حل مسائل و دستیابی به اهداف خود، یک سری از پازل‌ها و معماها را حل می‌کنند.

اتاق فرار های ترسناک ، وحشت و دلهره

البته بیشتر این افراد، هنوز و در بزرگسالی هم از حل معما و به چالش کشیدن ذهنشان لذت می‌برند. برای کسانی که تاحالا تجربه بازی اتاق فرار رو نداشتن بهتره که از بازی هایی شروع کنن که ژانر ساده تری دارن و تنوع معماهاشون کمتر هست. با تیم خود وارد یک اتاق درب بسته می شوید و با یافتن سرنخ ها و حل معماهای طراحی شده و قابل دسترس در زمان مشخص (یک ساعت) و با کمک راهنمای اتاق خود را نجات می دهید و از اتاق خارج می شوید. اتاق فرار Amsterdam Catacombs و Sherlocked نیز از دیگر گزینه هایی هستند که می توان در لیست اتاق فرارهای ترسناک آمستردام قرار داد. بنابراین برای افرادی که شرایط خاص پزشکی دارند مانند خانم های باردار، افرادی که دچار فوبیا هستند و یا کسانی که مشکلات استرس و اضطراب دارند، اسکیپ روم ترسناک اصلاً مناسب نیست و باید از آن پرهیز کنند. اتاق فرار در واقع یک بازی گروهی است که می‌تواند بین ۴ تا ۱۰ نفر بازیکن داشته باشد.

در اتاق فرار غیر ترسناک، شما باید به کمک سرنخ‌هایی که در فضای اتاق پنهان شده‌اند و کمک گرفتن از ذهن خودتان و مشورت با هم گروهی‌ها، راز پرونده و روش حل ان را کشف کنید. اسکیپ روم ترسناک پیشنهادی برای ماجراجویان بوده بنابراین قبل از شرکت در این مجموعه شجاعت خود را مورد سنجش قرار دهید. مهم ترین دلیلی که باعث میشود تا این اتاق فرار از نظر بازیکنان ترسناک باشد، پیاده سازی شرایط جنگ جهانی دوم در آن است.

برای خرید اسانس انار اینجا کلیک کنید.