انتقال از ویزای دانشجویی به ویزای H1B

طرح های وبلاگ پولاک (2)-2

سفر از یک دانشجوی بین المللی به یک حرفه ای شاغل در ایالات متحده آمال و تلاش افراد بی شماری از سراسر جهان را در بر می گیرد. را ویزای دانشجویی F-1 این برنامه به ،وان دروازه ای برای دانش آموزان جاه طلب برای غوطه ور شدن در تعالی آموزشی موسسات ایالات متحده عمل می کند.

پس از اتمام برنامه های تحصیلی، بسیاری از دانش آموزان آماده هستند تا دانش و مهارت های جدید خود را به نیروی کار ایالات متحده بیاورند. تغییر از برگزاری یک ویزای F-1 برای در آغوش گرفتن دنیای حرفه ای تحت یک ویزای H-1B گواهی بر فداکاری آنها و فرصت های ارائه شده توسط سیستم مهاجرت ایالات متحده است.

استفاده از برنامه های موجود برای گرفتن پای خود در درب

را ویزای F-1 این برنامه مسیری برای دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیلات آکادمیک در ایالات متحده است. این دسته ویزا برای دانشجویان غیرمهاجر است که در یک دوره کامل تحصیلی آکادمیک در کالج ها، دانشگاه ها، حوزه های علمیه، هنرستان ها، مدارس ابتدایی، دبیرستان ها یا برنامه های آموزش زبان معتبر ایالات متحده ثبت نام کرده اند.

ویزای F-1 چیزی بیش از یک مجوز برای تحصیل است. این پلی برای تبادل فرهنگی و تعالی دانشگاهی است که به دانشجویان فرصتی می دهد تا در فرهنگ آمریکایی غوطه ور شوند و در عین حال از طریق فعالیت های علمی و حرفه ای خود به جامعه جه، کمک کنند.

انتقال به وضعیت ویزای H-1B

برنامه ویزای H-1B یک مسیر حیاتی برای دارندگان ویزای F-1 سابق است که به دنبال کار در زمینه های تخصصی در ایالات متحده هستند. بر خلاف آموزش عملی اختیاری برنامه (OPT) که امکان اشتغال موقت را می دهد که مستقیماً با حوزه اصلی تحصیل دانش آموز مرتبط است ویزای H-1B فرصت طول، مدت تری برای استخدام در مشاغل تخصصی ارائه می دهد. برای واجد شرایط بودن برای ویزای H-1B، کاندیداها باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای ایالات متحده برای موقعیتی داشته باشند که به استفاده از دانش تخصصی نیاز دارد، که معمولاً حداقل به مدرک لیسانس در زمینه مربوطه نیاز دارد.

فرآیند دریافت ویزای H-1B شامل چندین مرحله کلیدی است. اولاً، کارفرمای احتمالی باید a درخواست شرایط کار (LCA) با و، کار (DOL)، که چندین شرایط بحر، کار را تأیید می کند. این شامل تعهد به پرداخت دستمزد رایج برای شغل در حوزه اشتغال و اطمینان از این است که استخدام یک کارگر خارجی بر شرایط کاری کارگران آمریکایی که به طور مشابه شاغل هستند تأثیر منفی نخواهد گذاشت.

ماهیت رقابتی درخواست های ویزای H-1B

را H-1B ویزا منوط به یک کلاه سالانهبا 65000 ویزا برای افراد دارای مدرک لیسانس و 20000 ویزا برای ،، که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر از موسسات ایالات متحده هستند. این سقف منجر به فرآیند انتخاب بسیار رقابتی شده است، به طوری که تعداد درخواست‌ها اغلب از تعداد ویزاهای موجود در چند روز پس از باز شدن دوره تشکیل پرونده در اول آوریل هر سال فراتر می‌رود. پس از تایید، ویزای H-1B اجازه اقامت اولیه تا سه سال را می دهد که قابل تمدید است. این دسته ویزا همچنین دری را برای درخواست اقامت دائم در آینده باز می کند و پلی برای اشتغال طول، مدت و امکان اقامت در ایالات متحده ارائه می دهد.

دریافت ویزای H-1B با Pollak PLLC

انتقال از ویزای دانشجویی F-1 به ویزای کاری H-1B، نقطه عطف مهمی در زندگی دانشجویان بین المللی است که مشتاق ایجاد مشاغل خود در ایالات متحده هستند. راهنمایی حرفه ای برای اطمینان از انتقال روان و آگاهانه بسیار ارزشمند است. در پولاک PLLC، ما برای کمک به شما در هر مرحله از این سفر مهم مجهز هستیم و به شما کمک می کنیم تا آرزوهای شغلی خود را با فرصت های موجود در ایالات متحده هماهنگ کنید. اجازه دهید به شما کمک کنیم تا این انتقال مهم را با اطمینان و وضوح طی کنید.منبع: https://www.pollakimmigration.com/blog/transitioning-from-a-student-visa-to-h1b-vis،

غذای خشک بچه گربه فیدار پاتیرا مدل 1 peremium وزن 10 کیلوگرم. افزایش رتبه وب سایت و تبلیغات.