زیبایی بدون مرز: داستان موفقیت در ویزای E-2


در صنعت رقابتی مراقبت از پوست، یک کارآفرین کانادایی با یک خط تولید موفق، به دنبال گسترش در بازار ایالات متحده بود. با درک پیچیدگی قو،ن مهاجرت ایالات متحده، این کارآفرین برای راهنمایی در مورد چگونگی گسترش مؤثر تجارت خود در سراسر مرز به شرکت ما مراجعه کرد.

برنامه ریزی استراتژیک

پس از گفتگوی دقیق با تیم ما، مشخص شد که ویزای سرمایه گذاری پیمان E-2 من، ترین مسیر خواهد بود. این تصمیم مجموعه ای از گام ها را برای ایجاد حضور چشمگیر برای تجارت کارآفرین در ایالات متحده به راه انداخت.

ایجاد بنیادها

این کارآفرین یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در ایالات متحده تشکیل داد که گامی مهم در تلاش های توسعه او بود. به دنبال آن سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی در موارد ضروری راه‌اندازی مختلف مانند توسعه وب‌سایت، برندسازی، بازاریابی و سایر خدمات ضروری برای اطمینان از شروع قوی برای عملیات ایالات متحده انجام شد.

پیمایش در فرآیند برنامه

تیم ما در تهیه و ارسال درخواست ویزای E-2 به کنسولگری ایالات متحده در تورنتو پیش قدم شد. سپس این کارآفرین در مصاحبه حضوری ویزا شرکت کرد، پرونده مورد تایید قرار گرفت و وی ویزای پنج ساله E-2 را دریافت کرد و به او اجازه داد تا برای رهبری و رشد شرکت جدید آمریکایی خود وارد ایالات متحده شود.

تصویب ویزای E-2 نقطه عطف مهمی بود، با این حال جاه طلبی های کارآفرین فراتر رفت. این شرکت ایالات متحده تحت برنامه ویزای E کانادا به ،وان ،ب و کار ویزای E ثبت شد و از این طریق پتانسیل خود را برای توسعه افزایش داد. این ثبت‌نام به شرکت اجازه می‌دهد تا از شهروندان کانادایی اضافی برای ویزای کارمند E-2 حمایت مالی کند و فرآیند انتقال پرسنل کلیدی را برای حمایت از رشد شرکت در ایالات متحده ساده‌تر کند.

فراتر از کارآفرین

این تلاش همچنین مزایای قابل توجهی برای خانواده کارآفرین به همراه داشت. ویزاهای وابسته E-2 برای همسر و فرزندان کارآفرین صادر شد و آنها را قادر ساخت در ایالات متحده اقامت کنند.

تامل در سفر ویزای E-2

این داستان موفقیت، نقشه راه کارآفرینان بین‌المللی را نشان می‌دهد که با هدف تحقق آرمان‌های تجاری خود در ایالات متحده با سرمایه‌گذاری استراتژیک، برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت ماهرانه فرآیند ویزای E-2، رویای گسترش یک تجارت در ایالات متحده می‌تواند به واقعیت تبدیل شود.

منبع: https://berardiimmigrationlaw.com/beauty-wit،ut-borders-an-e-2-visa-success-story/

خاک ، توالت و وسایل جانبی گربه. چگونه درآمد google adsense خود را در وردپرس افزایش دهیم.