شارژ کارتریج

این iframe حاوی منطق مورد نیاز برای پردازش فرم های گرویتی مبتنی بر شارژ کارتریج جردن Ajax است. تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند. اطمینان حاصل کنید که تونر قدیمی را خارج کرده و بعد تونر جدید را اضافه کنید. زیرا در غیر این صورت بیت‌های پلاستیکی قیف خراب شده، کارتریج شما را آلوده می‌کند. این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود. با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.

ارائه دهنده خدمات مربوط به انواع مدل های دستگاه کپی به کاربران می باشد. این مرکز، تعمیر انواع دستگاه های کپی در برندهای مختلف را به عنوان یکی از اصلی ترین فعالیت های خود دنبال می کند. کارشناسان مجرب و دارای تخصص در زمینه تعمیر کپی در این مرکز فعالیت می کنند. این افراد، ضمن آگاهی از دانش روز دنیا، از جدیدترین ابزارلات و دستگاه ها استفاده می کنند. چنانچه نتوانید نوار کارتریج دستگاه پرینترتان را به موقع شارژ کنید بایستی نوار باریک کاغذی را حداقل هفته‌ای یک دفعه دوباره خیس کرده و در داخل کیسه پلاستیکی قرار دهید. به دلیل نبود وقت لازم، نمی‌توانید قسمت هد دستگاه پرینتر خود را تمیز نمایید و به همین دلیل مجبور هستید تا فشنگ‌های جدیدی را خریداری نمایید؛ اما هنوز مقداری جوهر در نوار کارتریج دستگاه پرینتر شما وجود دارد!

فرقی نمی‌کند که پرینتر جوهرافشان داشته باشید یا از پرینتر لیزری استفاده کنید، در هر صورت، بعد از مدتی، نیاز به شارژ کارتریج دستگاه خود خواهید داشت. ما در این مطلب، به شما خواهیم گفت که شارژ کارتریج چیست و نحوه‌ی انجام‌دادن آن به چه صورت است؟ اگر قصد شارژ کارتریج جوهر خود را دارید، یا به‌دنبال یادگرفتن روش شارژ کارتریج لیزری هستید، با ما همراه باشید. لازم است بدانید که استفاده از تونرهای نا سازگار با کارتریج شما، می تواند به خود کارتریج و یا حتی، دستگاه چاپگر، آسیب برساند.

شارژ کارتریج

بنابراین ما می خواهیم در مورد شارژ کارتریج در این مقاله صحبت نموده و شما را با تعمیر چاپگر و تعمیر کارتریچ آشنا نماییم. برای اینکه بتوانیم کارتریج پرینتر خود را پر کنیم و نیازی نباشد که برای آن وقت زیادی صرف کنیم تا به تعمیرکار و مراکز دیگر مراجعه کنیم لازم است مواردی را بدانیم. تقریبا کلیه کارتریج چاپگرهای لیزری یکسان پر میشوند،‌ ولی هر کدام از پرینترها قلقهای خود را دارند.

یکی از سوالات متداول شارژ کارتریج، مربوط به خطوطی است که پس از شارژ کارتریج اچ پی، روی برگه ها ایجاد می شوند. کیفیت پایین مواد مصرفی، آلودگی هد و یا خرابی و آلودگی درام، دلایل اصلی بروز این مشکل هستند. با تعویض درام یا پاکسازی هد، که معمولا در حین شارژ کارتریج انجام می شود، مشکل برطرف می گردد. فیلم آموزش شارژ کارتریج hpیک کلیپ آموزشی است که به شما نشان می دهد نحوه شارژ و پر کردن کارتریج اچ پی چگونه است. شارژ کارتریج همیشه یکی از نیاز های اساسی و همیشگی کاربران بوده و هست.

سعی کنید کارتریج را به دور از نور آفتاب و در جای خنک نگه دارید. کارتریج را پس از خارج کردن آن از چاپگر خود در اسرع وقت برای شارژ مجدد به مرکز امداد چاپگر بسپارید. باید توجه داشته باشید که با شارژ کردن بیش از حد عملکرد کارتریج ها را کاهش می دهد به طوری که در هر بار شارژ مجدد کیفیت چاپ ده درصد پایین می آید و باعث فرسوده شدن کارتریج و وارد شدن آسیب های جدی به پرینتر می شود. از انجایی که شارژ کارتریج بسیار حساس و دقیق است نیاز به یک تکنسین مجرب و ماهر دارد تا بدون اسیب رسیدن به قطعات کارتریج ان را شارژ نماید همچنین با عیب یابی وسیله درصورت وجود هرگونه مشکلی آن را تعمییر نماید.

ممکن است از تونری استفاده شود که باعث افت کیفیت چاپ شود یا از تونری استفاده شود که متوجه شفافیت و سیاهی آن شوید. در بهترین حالت، تخلیه پودر تونر باقی مانده بصورت کامل و شارژ دوباره آن با تونر با کیفیت و در صورت نیاز تعویض قطعاتی همچون درام، می تواند تاثیر بسیار زیادی روی چاپ نهایی داشته باشد. شارژ کارتریجپرینترهای لیزری و دستگاه کپی توسط مجرب ترین تکنسین های ماشین های اداری انجام می شود. در هنگام شارژ یک کاتریج، بررسی سلامت قطعات کارتریج نیز انجام می شود.

متخصصین شاغل در پین ورک دارای صلاحیت تأییدشده از طرف پین ورک هستند. می‌توانید به آن‌ها اعتماد کرده و آن‌ها را با اطمینان کامل به منزل یا محل کار خود راه دهید. با این حال نیز بهتر است قبل از اینکه قیف دستگاه را با تونر جدید پر کنید، تونر قدیمی را به‌آرامی از سوراخی که تازه ایجاد کرده‌اید با تکان دادن، خارج کنید تا تونر جدید با قدیمی مخلوط نشود. نوار کارتریج و نوار باریک خیس شده را در داخل پلاستیک بگذارید؛ به این نکته توجه داشته باشید تنها کافی است نوار باریک خیس شده به بدنه‌ی نوار کارتریج بچسبد!

کارتریج متناسب با نوع پرینتر که یا جوهر افشان است یا لیزری، نگهدارنده جوهر یا تونر است. تونر پودری است که مانند جوهر در پروسه چاپ پرینتر بر روی کاغذ قرار می‌گیرد. بنابراین زمانی که صفحات به صورت کم رنگ در پرینتر چاپ می‌شوند به این معناست که تونر یا جوهر پرینتر به اتمام رسیده است.

  • بنابراین اگر با شارژ کارتریج مشکل سر و صدای زیاد کارتریج پرینتر برطرف نشد، مطمئناً با تعویض مگنت پرینتر این مشکل برطرف خواهد شد.
  • پس برای از سر گیری مجدد استفاده از پرینتر می بایست برای شارژ کارتریج لیزری اقدام کنید.
  • برای برخوردای از این خدمات در سایر مناطق می توانید به صفحه شارژ کارتریج مراجعه کنید.
  • همواره به کاربران پیشنهاد می شود تا تحت هیچ شرایطی کارتریج های جوهری را شارژ نکنند.
  • در غیر این صورت در کارکرد دستگاه اختلال ایجاد می‌کند و کیفیت لازم را به شما ارائه نمی دهد.
  • این یعنی با هر دفعه ای که جوهر یا تونر پرینتر شما تمام می شود نیازی نیست تا برای خرید یک کارتریج جدید اقدام کنید.

این جوهر یا تونر در پرینترها دارای یک مخزن مخصوص است که به آن کارتریج گفته می شود. با توجه به تعداد صفحه هایی که برای پرینت گرفتن آنها اقدام می کنید یعنی میزان استفاده ای که از دستگاه دارید این محتویات کارتریج اعم از تونر یا جوهر به اتمام می رسند. مزیت بزرگی که برای کارتریج ها وجود دارند قابل شارژ بودن آنها است. این یعنی با هر دفعه ای که جوهر یا تونر پرینتر شما تمام می شود نیازی نیست تا برای خرید یک کارتریج جدید اقدام کنید. بلکه می توانید از خدمات شارژ کارتریج لیزری یا هر کارتریج دیگری استفاده کرده و به راحتی دستگاه خود را آمده بکارگیری دوباره کنید. تهران پرینترز مرجع معتبر، قابل اطمینان و باکیفیتی است که شما می توانید از خدمات آن استفاده کنید.