مسکن دانشجویی در مونترال – کانادا

دانش آموزان بین المللی

تاریخ انتشار: 1 می 2024


نویسنده: ایمی میتلند-واکر

آیا شما یک دانشجوی بین المللی هستید که برای سفر خود به مونترال آماده می شوید؟ بیایید به جایی بپردازیم که ممکن است در طول تحصیل کلاه خود را آویزان کنید – داخل دانشگاه یا خارج از دانشگاه.

دریابید که آیا واجد شرایط تحصیل در کانادا هستید یا خیر

مونترال شهری پرجنب‌وجوش است که سالانه هزاران دانشجوی بین‌المللی را جذب می‌کند که نه تنها به مؤسسات آموزشی معتبر خود، بلکه به ملیله‌های فرهنگی غنی‌اش نیز جذب می‌شوند. برای این دانش آموزان، یکی از اولین و حیاتی ترین تصمیماتی که باید گرفته شود محل زندگی است. در این مقاله، ما مسکن در محوطه دانشگاه را با گزینه‌های خارج از دانشگاه در مونترال مقایسه می‌کنیم و مزایا و معایب هر کدام را بررسی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم خانه‌ای عالی را دور از خانه پیدا کنید. چه برای نزدیکی به منابع دانشگاهی و چه آزادی زندگی در قلب شهر ارزش قائل باشید، مونترال طیف وسیعی از راه حل های مسکن را متن، با نیازها و ترجیحات مختلف ارائه می دهد. به ما بپیوندید تا بررسی کنیم که در انتخاب خوابگاه دانشجویی ایده آل خود در مونترال چه مواردی را باید در نظر بگیرید.

دانشگاه مک گیل در محوطه دانشگاه

زندگی در محوطه دانشگاه در مونترال به دانشجویان فرصتی بی نظیر برای غوطه ور شدن در محیط دو زبانه و چند فرهنگی شهر می دهد. به ،وان مثال، مسکن در دانشگاه مک گیل، شامل خوابگاه‌های سنتی و اقامتگاه‌هایی به سبک آپارتم، است که گزینه‌هایی برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد. اینها گزینه های مختلفی هستند که ممکن است در آنجا پیدا کنید:

  • خوابگاه های سنتی مانند Upper Rez (Molson Hall، McConnell Hall و Gardner Hall) و Royal Victoria College (RVC) پیشنهاد اتاق های یک نفره و حمام های مش، و همچنین حس اجتماعی عالی که از زندگی در یک اقامتگاه سنتی ناشی می شود. آنها معمولاً حدود 8000 تا 12000 دلار در هر سال تحصیلی هستند.
  • خوابگاه های مدرن مانند New Residence Hall، La Citadel و Carrefour Sherbrooke اقامتگاه های تازه بازسازی شده، اتاق های دو نفره با حمام های خصوصی، و نگهب، میز جلو 24 ساعته. قیمت ها تقریباً 10000 تا 15000 دلار کانادا در هر سال تحصیلی است.
  • اقامتگاه های آرام مانند داگ، هال ارائه یک محیطی من، برای مطالعه برای ،، که محیط آرام تر را ترجیح می دهند. علاوه بر این، ترتیبات مسکن مش، در دسترس است که به دانش آموزان اجازه می دهد آپارتمان ها یا خانه ها را به اشتراک بگذارند، که می تواند تجارب زندگی مش، و مقرون به صرفه را ارائه دهد.

مسکن خارج از دانشگاه در مونترال

خانه‌های خارج از دانشگاه در مونترال فراوان است و محله‌هایی مانند پلاتو-مونت-رویال، مایل اند و مرکز شهر در بین دانشجویان محبوب هستند. گزینه‌های اجاره از آپارتمان‌های مش، گرفته تا استودیوهای مستقل که نیازهای مختلف بودجه را برآورده می‌کنند، متغیر است. هزینه زندگی مقرون به صرفه مونترال در مقایسه با سایر شهرهای بزرگ کانادا، آن را به انتخابی جذاب برای دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است.


نوع مسکن اجاره به CAD خدمات شهری (برق، گرمایش، آب) در کانادا
آپارتمان استودیو/1 خوابه 900 تا 1500 دلار 50 تا 100 دلار
آپارتمان 2 خوابه 1200 تا 2500 دلار 80 تا 150 دلار
آپارتمان 3-4 خوابه 1800 تا 4000 دلار 100 تا 250 دلار

پیدا ، مکان من، برای زندگی در حین تحصیل در مونترال یک تصمیم ضروری است که می تواند زندگی دانشگاهی شما و فراتر از آن را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. چه فضای پر جنب و جوش مسکن خارج از دانشگاه را انتخاب کنید و چه محیط متمرکز و راحت خوابگاه های داخل دانشگاه، مونترال گزینه های متنوعی را ارائه می دهد که نیازها و ترجیحات مختلف را برآورده می کند. به دقت فکر کنید که چه چیزی باعث افزایش تجربه تحصیلی و رفاه کلی شما می شود که این انتخاب محوری را انجام می دهید.

اگر ایده تحصیل در مونترال شما را مجذوب خود کرده است و می خواهید در مورد واجد شرایط بودن خود برای تحصیل در کانادا اطلاعات بیشتری ،ب کنید، در قدم بعدی تردید نکنید. فرصت هایی را که در این شهر پویا در انتظار شماست کشف کنید. روی دکمه زیر کلیک کنید تا تمام اطلاعات مورد نیاز برای شروع ماجراجویی آموزشی خود در مونترال را جمع آوری کنید!

گزینه های تحصیلی من را در مونترال کشف کنید

منبع: https://www.ca،im.com/blog/student-،using-in-montreal/

غذای خشک بچه گربه فیدار پاتیرا مدل 1 peremium وزن 10 کیلوگرم. چگونه درآمد google adsense خود را در وردپرس افزایش دهیم.