نحوه تزریق و ماندگاری ژل لب روسی دکتر رامین مدرسی در اصفهان

بنابراین برای داشتن بهترین فرم نهایی از تزریق لازم است محلول‌های پرکننده‌ی پیشین حذف شوند. همان‌طور که می دانید ژل‌های مختلفی که برای تزریق به لب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ دوره ماندگاری متفاوتی دارند. در نتیجه لب‌های شما به حالت اولیه خود برمی‌گردند و می‌توانید به راحتی سایر مدل‌های تزریق ژل لب را بر روی آن‌ها پیاده کنید. تزریق ژل لب روسی مثل سایر سبک های تزریق ژل لب انجام می‌شود، فقط تفاوت آن با بقیه سبک های تزریق‌ژل این است که تمرکز تزریق ژل لب روسی، تزریق فیلر به ناحیه V شکل دهان که معروف به Cupid است. خیر- تزریق ژل مدل روسی بیشتر در مرزهای لب و در نقاط کوچکی انجام می شود، بنابراین کمترین میزان درد را دارد. علاوه بر این همانند سایر روش های تزریق فیلر، از مواد بی حس کننده برای این کار انجام می شود.

ژل لب مدل روسی و مدل لب روسی جذابیت زیادی برای لب‌های شما به همراه دارد اما همان‌طور که گفته شد باید مطابق با حالت چهره شما انتخاب شود. تزریق ژل استاندارد یا معمولی به صورت افقی بر روی لب‌ها انجام می‌گیرد. ژل لب با طرح روسی بیشتر از اینکه بر روی حجم لب‌ها تمرکز کند، بر روی ارتفاع آنها کار می‌کند. در واقع با اعمال این تکنیک، لب‌ها تقریباً مسطح خواهند ماند اما ارتفاع آنها بیشتر خواهد شد.

سلام خانم وقتتون بخیر.متاسفانه دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس فقط برای پزشکان میشه مجوز صادر کرد و دوره را برگزار کرد. تزریق ژل با هیالورون پن روشی جدید است که در آن تزریق بدون سوزن انجام می شود. در این روش، تزریق ژل توسط قلم هیالورون پن که حاوی هیالورونیک اسید است انجام می شود و هیالورونیک اسید با فشار هوای بالا به ذرات میلی میکرونی تبدیل شده و قابلیت عبور از منافذ پوست را پیدا می کند.

سوالات متداول در مورد تزریق ژل لب

حقیقتی که لازم است در ابتدای کار بدانید این است که، مهارت تزریق‌کننده در نتیجه نهایی نقش مهمی دارد. حتی ممکن است در صورت مراجعه به کلینیک نامعتبر و درمانگر ناشی، فرم ناخوشایندی در لب‌ها و صورتتان ایجاد شود. پس اگر ژل لب خود را واقعاً از نوع روسی انتخاب کرده‌اید، کلینیک زیبایی مورد نظر را نیز با دقت کافی انتخاب کنید. شاید تا به حال شما هم شنیده باشید که مردم کشور روسیه دارای زیباییی های چهره هستند که بسیاری از افراد سایر کشور ها علاقه دارند تا با استفاده از روش های زیبایی خود را به آن ها شباهت دهند.

پس اگر به لب‌های عروسکی علاقه دارید؛ تا انتها با ما همراه باشید. در صورتی که شما هم جزو علاقمندان به تکنیک های تزریق ژل لب مدل روسی هستید ادامه این مطلب را دنبال نمایید تا با این سبک پرطرفدار بیشتر آشنا شوید. نتایج به دست آمده از روش مدل لب روسی می تواند از 6 تا 12 ماه ماندگاری داشته باشد. اگر فرد حس کند که نتایج تزریق، به دلخواهش نیست، می تواند فیلرهای لب را به راحتی توسط یک آنزیم حل کننده، بردارد. توجه داشته باشید که تورم لب ها در تزریق لب مدل روسی اغلب پس از 72 ساعت به طور کامل اموزش تزریق ژل لب بطور کامل و حرفه ای درمان می شود.

افرادی که دچار سرما خوردگی یا کرونا شده اند یا آن دسته از افرادی که سابقه حساسیت به ژل یا لیدوکائین دارند، حتما باید این موضوع را به پزشک اطلاع دهند. لب ها از جمله اجزای صورت هستند که تاثیر به سزایی بر روی زیبایی صورت می گذارند و جذابیت چهره را افزایش می دهند و داشتن لب های بزرگ و برجسته، این زیبایی و جذابیت را چندین برابر خواهد کرد. اما بسیاری از افراد به طور مادرزادی و ژنتیکی لب های کوچک و باریکی دارند و همین مورد باعث شده است تا اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. ۱ – یک پزشک مسلط و با تجربه انتخاب کنید و یا به یک مرکز معتبر پوست مو و زیبایی مراجعه کنید.

افراد با زیباترین نژاد، دارای لب هایی بسیار زیبا هستند و جالب است بدانید که در لب های بالایی زوایایی تیز دارند. در این مقاله در رابطه با تزریق ژل لب روسی توضیحاتی در اختیارتان قرار داده و تصاویر قبل و بعد تزریق لب عروسکی را برای شما گردآوری کرده ایم. زمانی که تصمیم می‌گیرید فرم لب‌های خود را با استفاده از تزریق ژل تغییر داده یا اصلاح کنید؛ باید به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید تا بتواند مدل مناسب با ساختار صورت شما را تشخیص دهد.

تزریق ژل لب مدل روسی چیست؟

در هر یک از این موارد باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم. اخیرا تعداد مراجعینی که قبلا تزریق ژل لب انجام داده اند وناراضی هستند زیاد شده اند. قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد. در این تکنیک لب‌ها به هیچ عنوان حجم غیرطبیعی پیدا نخواهند کرد. طراحان این روش و کسانی که در این کار تخصص دارند، تمام سعیشان را می‌کنند که زیبایی طبیعی خانم‌های روس را شبیه‌سازی کنند.

  • توجه داشته باشید که اگر به مرکز معتبر زیبایی مراجعه داشته باشید، هیچ گاه با برند های بی کیفیت آشنا نمی‌شوید.
  • همانطور که می‌دانید، در تزریق ژل لب روسی، میزان حجم فیلر تزریقی به لب بیشتر از مدل های دیگر مانند فرم نچرال است.
  • سلام دوست عزیز مراقبت زیادی لارم نیست جز اینکه در محل تزریق…
  • فراموش نکنید که نوشیدنی‌های الکلی باعث التهاب و تورم لب‌های شما می‌شود.

نحوه تزریق و ماندگاری ژل لب روسی دکتر رامین مدرسی در اصفهان