گزینه های مسکن ونکوور برای دانشجویان بین المللی

دانش آموزان بین المللی

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • گزینه های مسکن ونکوور برای دانشجویان بین المللی

تاریخ انتشار: 7 می 2024


نویسنده: ایمی میتلند-واکر

آیا بهترین شهر را برای سفر تحصیلی خود انتخاب می کنید و ونکوور را در نظر می گیرید؟ بیایید ترتیبات زندگی بالقوه شما را در آنجا بررسی کنیم – خواه مسکن در محوطه دانشگاه باشد یا خارج از دانشگاه – تا بتو،د با شهرهای دیگر مقایسه کنید.

دریابید که آیا واجد شرایط تحصیل در کانادا هستید یا خیر

ونکوور، بریتیش کلمبیا، به دلیل زیبایی طبیعی خیره کننده و صحنه فرهنگی پر جنب و جوشش مشهور است. این شهر دارای مؤسساتی مانند دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) و دانشگاه سیمون فریزر (SFU) است که اقامتگاه‌هایی در محوطه دانشگاه با چشم‌اندازهای زیبا و امکانات مدرن ارائه می‌دهند. زندگی در محوطه دانشگاه در UBC یا SFU دسترسی آسان به منابع دانشگاهی، امکانات تفریحی و جامعه پردیس فشرده را برای دانشجویان فراهم می کند.

دانشگاه مسکن بریتیش کلمبیا در محوطه دانشگاه

  • خوابگاه های سنتی مانند Totem Park و Place Vanier Residence فضاهای زندگی مش، را با قیمت هایی که معمولاً از 7500 دلار کانادا تا 10000 دلار در هر سال تحصیلی متغیر است ارائه می دهند.
  • خانه های آپارتم، مانند Marine Drive Residence و Walter Gage Residence زندگی مستقل تری را با قیمت هایی از حدود 10000 دلار کانادا تا 13000 دلار در هر سال تحصیلی ارائه می دهند.
  • سوئیت های مدرن در Ponderosa Commons و Orchard Commons اتاق خواب های خصوصی یا مش، را در واحدهای مش، ارائه می دهند، با قیمت هایی که از حدود 10000 دلار کانادا تا 14000 دلار در هر سال تحصیلی بسته به نوع اتاق و امکانات متفاوت است.
  • علاوه بر این، UBC ارائه می دهد گزینه های مسکن خانوادگی برای دانشجویان با خانواده، مانند آکادیا پارک و آپارتمان های دانشگاه، با قیمت ها بر اساس اندازه واحد و مکان.

مسکن خارج از دانشگاه در ونکوور

مسکن خارج از دانشگاه در ونکوور می تواند از نظر قیمت و مکان بسیار متفاوت باشد. محله هایی مانند Kitsilano، West End و Mount Pleasant به دلیل نزدیکی به دانشگاه ها و امکانات رفاهی در بین دانشجویان محبوب هستند. اجاره یک آپارتمان یا به اشتراک گذاشتن یک خانه با هم اتاقی ها می تواند مقرون به صرفه تر از گزینه های داخل دانشگاه باشد، اما نیاز به برنامه ریزی و تحقیق دقیق دارد.


نوع مسکن اجاره به CAD خدمات شهری (برق، گرمایش، آب) در کانادا
آپارتمان استودیو/1 خوابه 1800 تا 3000 دلار 80 تا 150 دلار
آپارتمان 2 خوابه 2500 تا 4500 دلار 100 تا 250 دلار
آپارتمان 3-4 خوابه 3500 تا 6500 دلار 150 تا 350 دلار

پیدا ، مکان من، برای زندگی در حین تحصیل در ونکوور یک تصمیم ضروری است که می تواند تجربه شما در کانادا را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. چه فضای پر جنب و جوش خانه های خارج از دانشگاه را انتخاب کنید و چه محیط متمرکز و راحت خوابگاه های داخل دانشگاه را انتخاب کنید، ونکوور گزینه های متنوعی را ارائه می دهد که نیازها و ترجیحات مختلف را برآورده می کند. به دقت فکر کنید که چه چیزی باعث افزایش تجربه تحصیلی و رفاه کلی شما در هنگام انتخاب می شود.

مطمئن نیستید کدام شهر در کانادا برای زندگی به ،وان دانشجوی بین المللی بهترین است؟

انتخاب شهر ایده آل برای تحصیل در کانادا به بررسی دقیق به خصوص در مورد مسائل مالی نیاز دارد. مقایسه هزینه های مسکن یکی از بهترین راه ها برای ارزیابی و برنامه ریزی برای اقامت شماست. آیا به دنبال تجربه شهری شلوغ تورنتو، فضای فرهنگی جذاب مونترال، یا سبک زندگی منظره و متمرکز بر طبیعت ونکوور هستید؟ هر شهر امتیازات و امتیازات قیمتی منحصر به فردی دارد که می تواند بر تصمیم شما تأثیر بگذارد. برای کمک به آمادگی مالی، CANADIM راهنماهای دقیقی در مورد هزینه های مسکن در مراکز اصلی دانشجویی کانادا نوشته است. با این اطلاعات، موقعیت خوبی خواهید داشت تا شهری را انتخاب کنید که با ترجیحات و بودجه شما مطابقت داشته باشد و اطمینان حاصل شود که سفر تحصیلی شما شروعی عالی خواهد داشت. راهنماهای ما در مورد گزینه های مسکن دانشجویی بین المللی را در زیر کاوش کنید!

  1. گزینه های مسکن مونترال برای دانشجویان بین المللی
  2. گزینه های مسکن تورنتو برای دانشجویان بین المللی

اگر ایده تحصیل در ونکوور شما را مجذوب خود کرده است و می خواهید در مورد واجد شرایط بودن خود برای تحصیل در کانادا اطلاعات بیشتری ،ب کنید، در قدم بعدی تردید نکنید. فرصت هایی که در کانادا در انتظار شما هستند را کشف کنید. روی دکمه زیر کلیک کنید تا تمام اطلاعات مورد نیاز برای شروع ماجراجویی آموزشی خود را جمع آوری کنید!

گزینه های تحصیلی من را در ونکوور کشف کنید

منبع: https://www.ca،im.com/blog/student-،using-in-vancouver/

بایگانی‌های اسباب بازی گربه پت اوکی petok. افزایش رتبه وب سایت و تبلیغات.