🏈 پشت عشق ❤️، پک با حذف متقاعد کننده 33-10 VIKES در شکار می ماند! – immigrationcourtside.com

جردن لاو
جردن لاو
کوارتربک
گرین بی پکرز
PHOTO” وب سایت Packer

🏈 پشت عشق ❤️، پک با حذف متقاعد کننده 33-10 VIKES در شکار می ماند!

نویسنده: پل ویکهام اشمیت

ویژه به کنار دادگاه ورزش ها

گرین بی، WI، 1 ژانویه 2024. در حالی که کوارتربک جردن لاو پیشتاز بود، گرین بی پکرز (8-8) رقیب سرسخت مینه سوتا وایکینگ (7-9) (7-9) 33-10 را در یک انفجار در شب سال نو در استادیوم یو اس بانک در مینیاپولیس ش،ت داد. Love اکنون یک بازی تا رسیدن به چیزی فاصله دارد که آرون راجرز نمادین Packer QB در اولین یا آ،ین فصل کامل خود با Pack نتوانست انجام دهد – آنها را به پلی آف برساند.

Love یک 24-36-256 چشمگیر بود با 3 TD عبور، یک عجله دیگر، بدون رهگیری، و رتبه QB 125.3، مهندسی هر چهار سفر منطقه پای، تیم. آرون جونز با دویدن به عقب، 120 یارد را با 20 حمل بار اضافه کرد، در حالی که Pack از سوت آغازین برتری داشت.

دفاع سبز و طلایی بسیار بداخلاقی تقریباً بسته شد و فقط یک گل مید، و یک TD تا حد زیادی بی‌م،ی را می‌داد که توسط یک توپ خفه‌کننده در خط 10 ساله راه‌اندازی شد. با کمال تعجب، وایکینگ‌ها که پشت سری QBهای سوم و چهارم خود بازی می‌،د، تا حد زیادی نتوانستند در این بازی رقابتی با حضور در مرحله پلی‌آف حضور پیدا کنند. این حاشیه می‌توانست حتی بزرگ‌تر باشد، زیرا گیرنده‌های Packer در تمام شب باز بودند، دونده‌های پشتی اغلب در ثانویه Vikes قرار داشتند، و تنها سفر تیم خانگی به منطقه پای، یک هدیه بود.

پکرز که پس از چهار باخت متوالی در میانه‌فصل مرده باقی مانده است، اکنون راه روشنی برای رسیدن به مرحله پلی‌آف دارد: شیکاگو برز را در روز یکشنبه در لمبو 7-9 ش،ت داد و آنها وارد مرحله نهایی شدند! روی کاغذ، با توجه به اینکه گرین بی شیکاگو را در بازی Soldier Field با نتیجه 38-20 در بازی افتتاحیه فصل در سپتامبر ش،ت داد، به نظر می رسد “امکان پذیر” است.

با این حال، وضعیت به طرز وحشتناکی شبیه به فصل گذشته است. سپس، پشت سر راجرز، پک فقط باید شیرها را که قبلاً از پلی آف حذف شده بودند، در لمبو ش،ت دهد. با این حال، شیرها غلت نمی زنند و تیم میزبان را با نتیجه 20-16 مغلوب ،د تا گرین بی را به یک فصل بازنده و بدون پلی آف در آواز قو AR بفرستند. این پیشروی برای این فصل بود که دیترویت برنده NFC North برای اولین تاج بخش خود در سه دهه گذشته بود.

در حالی که ،س‌ها یک فصل باخت دیگر را تضمین می‌کنند و به جز ریاضی از پلی آف حذف می‌شوند (کمتر از 1٪ شانس)، گروه باید منتظر نبرد باشد. ،س ها 4 برد از پنج و دو پیاپی اخیر خود را برده اند. گرین بی قدیمی ترین مسابقه NFL را با 107-95-6 رهبری می کند، اما پیروزی حذفی پلی آف بر رقبای خود از شمال، فصل شیکاگو را “می سازد”.

در حالی که ثروت پکرها ممکن است با تأثیر تیلور سویفت بر اقتصاد جه، مطابقت نداشته باشد، آنها هنوز هم بزرگترین معامله در این شهر هستند – تا حد زیادی! روحیه عمومی با تیم آنها بالا و پایین می شود. بنابراین، حداقل برای امروز، سال نو مبارک از “بای” است.

🇺🇸😎🥳 سال نو و روند مقرر برای همیشه از Courtside مبارک!

PWS

01-1-24

مربوط

منبع: https://immigrationcourtside.com/2024/01/01/%F0%9F%8F%88-behind-love-%E2%9D%A4%EF%B8%8F-pack-stays-in-،t-with-convincing-33-10-takedown-of-vikes/

کتاب شیمی مواد غذایی.