🗽⚖️ راه های قانونی بیشتر برای مهاجرت؟ – پاسخ به تو خیره شده است، جو! – سیستم پناهندگی قانونی خود را اصلاح کنید!

آقای ماگو
بیشتر کارشناسان رویکرد ،ت بایدن در قبال پناهندگی، حقوق بشر و عدالت نژادی در آمریکا را به طرز نگران‌کننده‌ای کوته‌بینانه می‌دانند! وادار ، “متحدان طبیعی” به شکایت از شما یک موهبت بزرگ برای ترامپ و راست بومی است!
آقای ماگو
ع،: گورد وبستر
مجوز Creative Commons

از لینکدین:

خبر فوری: Al Otro Lado، مرکز آموزش و اجرای حقوق مدنی، و پروژه حقوق مدنی تگزاس، شکایتی را تنظیم کرده اند که گمرکات و حفاظت از مرزها (CBP) را مجبور به انتشار اطلاعات در مورد سیاست ها و اقدامات خود در رابطه با CBP One و پایبندی آن به قو،ن کرده است. جلوگیری از تبعیض ناشی از معلولیت

CBP One، برنامه تلفن هوشمند پر خطا که پناهجویان مجبور به استفاده از آن برای درخواست پناهندگی در ایالات متحده هستند، مملو از نقص ها و ویژگی های غیرقابل دسترس است و مانعی غیرقابل عبور برای افراد بی شماری، به ویژه افراد دارای معلولیت است. گرفتن وقت ملاقات می تواند تا هفت ماه طول بکشد و پناهجویان آسیب پذیر را در امتداد مرز در برخی از خطرناک ترین شهرهای جهان به دام بیاندازد. CBP One همچنین برای نصب و استفاده به سطح بالایی از مهارت فنی نیاز دارد.

Al Otro Lado با مشتریان مبتلا به اسکیزوفرنی، نابینایی، ناشنوایی، فلج مغزی و ناتو،‌های ذهنی و رشدی کار کرده است زیرا معلولیت آنها مانع از استفاده موفقیت آمیز از این برنامه می‌شود. برای آنها، گرفتن وقت CBP One به طوری که بتوانند در ایالات متحده درخواست پناهندگی کنند، عملا غیرممکن است.

شکایت ما علیه CBP اقدامی اساسی برای حفظ حقوق افراد دارای معلولیت و تضمین پاسخگویی و شفافیت ،ت است. حق نجات جان فرد نباید به یک برنامه پرمخاطب یا توانایی های جسمی یا ذهنی فرد بستگی داشته باشد. توقف کامل

پیوند پرونده را می تو،د در اینجا مشاهده کنید: https://lnkd.in/gEpXhdtT

****************

وای! چه باورن،ی، کاملاً قابل اجتناب، هدر دادن منابع قانونی توسط ،ت و و، دادگستری Garland! اگر این منابع به جای وادار ، م،عان به شکایت و سپس شرکت در «دفاع از غیرقابل دفاع» غیر صادقانه، شاید غیراخلاقی، به حل مشکلات اختصاص داده می شد. جای تعجب نیست که ،ت بایدن از مهاجرت “ترس” دارد!

این همان چیزی است که ،ت می‌توانست و باید آن را برطرف کند، نه اینکه به «ترفندهای» بیشتر برای بازدارندگی و انکار پناهجویان قانونی فکر کند. درخواست پناهندگی در بندر ورودی یک “مسیر قانونی” است! و “ش،ت CBP One” توسط ،ت بایدن هم قابل پیش بینی و هم کاملاً قابل اجتناب بود. بدیهی است که برخی از سیاستمداران و بوروکرات ها «بی کفایتی فناوری» را «بازدارنده» در برابر مهاجرت قانونی می دانند!

🇺🇸 زمان مقرر برای همیشه!

PWS

05-09-24

مربوط

منبع: https://immigrationcourtside.com/2024/05/10/%F0%9F%97%BD%E2%9A%96%EF%B8%8F-more-legal-pathways-for-migration-the-answer-is-staring-you-in-the-face-joe-fix-your-legal-asylum-system/

خاک ، توالت و وسایل جانبی گربه. چگونه درآمد google adsense خود را در وردپرس افزایش دهیم.