-3 F FOR CHIEFS V. DOLPHINS PLAYOFF در KC امشب – این حتی به سردترین بازی پلی آف تاریخ، یعنی «کاسه یخی» 1967 نزدیک نیست. – immigrationcourtside.com

بارت استار
گرین بی پکر کیو بی بارت استار (15) دزدکی در تاچ داون برنده در حالی که پکرز 21-17 کابوی را در “کاسه یخی” در 31 دسامبر 1967 ش،ت داد. سردترین بازی پلی آف NFL – با اختلاف!

ع،: PackersNews.com

نویسنده: پل ویکهام اشمیت

ویژه ورزش های کورتساید

13 ژانویه 2023

اسکندریه، ویرجینیا. هنگامی که فرماندهان کانزاس سیتی چند ساعت دیگر برای بازی پلی آف خانگی خود مقابل میامی دلفین ها به زمین استادیوم اروهد می روند، در حال حاضر به ،وان یکی از سردترین بازی های پلی آف NFL در تاریخ تبلیغ می شود. (به لطف مدیران گربه‌های چاق در NBC یونیورسال که از نظر اخلاقی به چالش کشیده شده‌اند، تنها در صورتی می‌تو،د این بازی تلویزیونی را ببینید که در سرویس پخش آنها، Pea، مش، شوید. اما طمع رسانه‌ها داستان دیگری است.) برای فا، اسپورت خلاصه ای از سردترین بازی های پلی آف تاریخ، دیدن https://apple.news/AeZJd_34gSMyMhei2REuS1g.

پیش‌بینی‌های هواشناسی می‌گوید دمای واقعی می‌تواند تا -3 درجه فارنهایت با باد سرد 13- باشد. اما، در مقایسه با 31 دسامبر 1967، ساعت 13:00 CST بازی پلی آف NFL بین گرین بی پکرز و دا، کابوی (با مربیگری تام لندری بزرگ) در لامبو فیلد در گرین، «روزهای بلمی» خواهد بود. خلیج. دمای واقعی در شروع بازی 13- درجه فارنهایت ذکر شده بود. اگرچه “سرد باد” هنوز به یک دیوانگی تبدیل نشده بود، اما در -48 فارنهایت مح،ه شده است.

به گفته شرکت کنندگان، دما و سرمای باد در طول بازی در واقع کاهش یافته است. به گفته کرول دیل، گیرنده عریض Packer، «فاکتور سرما منهای 15 و منهای 55 – تنها زم، که من تا به حال در معرض آن قرار گرفته‌ام، و اگر آ،ین بار باشد برایم مهم نیست.» .)

در اینجا دو روایت برجسته از جزئیات پیروزی 21-17 پکرز در راه بردن دومین سوپربول خود (و NFL) آورده شده است: https://www.usatoday.com/story/sports/nfl/2017/12 /26/قصه-هایی-از-کاسه-سرد-یخ-هنوز-50-سال-بعد/108919986/; https://tremlettonsport.wordpress.com/2018/07/24/untold-stories-the-1967-ice-bowl/. (متاسفانه در غیر این صورت عالی است USA Today این مقاله از شما می‌خواهد تا در اطراف برخی از تبلیغات کاملاً آزاردهنده Equifax حرکت کنید.) قبل از روزهای پرمخاطب استریم، CBS با تیم خود متشکل از ری اسکات، جک باک، پت سامرال، فرانک گیفورد و تام بروکشیر پوشش شبکه زنده را ارائه می‌کرد.

در پشت تالار مشاهیر کیو بی بارت استار و سرمربی افسانه ای وینس لومباردی پکرها در واقع توانستند در نیمه اول توپ را در هوا حرکت دهند و 14-0 پیش بیفتند و به نیمه سرد 14-10 برسند.

اما، داستان در نیمه دوم متفاوت بود، با دفاع کابوی ها در حالی که 17 بر 14 پیش افتادند، پکرز را با 10 توپ متوالی بدون گل نگه داشت. هنگامی که Pack در اوا، سه ماهه چهارم، در حالی که ساعت 4:50 باقی مانده بود، خط 32 یاردی خود را تصاحب کرد، زمستان سرد طول، در گرین بی قطعاً در افق کم نور بود.

استار تیم را به اولین ش،ت و گل در یک گل با زمان کم هدایت کرد. پس از دو ش،ت د، اندرسون می دود، پکرها آ،ین تایم اوت خود را با :16 تا پایان اعلام ،د. این منجر به یکی از معروف‌ترین بازی‌های تاریخ NFL شد – نمایشی که در نهایت لومباردی، استار، نگهبان جری کرامر و پکرز را تعریف کرد.

من بازی را در خانه در Wauwatosa، WI با خانواده‌ام در تلویزیون رنگی GE 13 اینچی تماشا می‌کردم. همانطور که برادرم، جیم، دوست دارد به من یادآوری کند، تقریباً در همین لحظه بود که به ،وان جوانترین راننده، او “مجوز” شد تا مادربزرگ ما را به خانه ببرد و بنابراین، آنچه را که بعداً آمد از دست داد.

بیشتر ما منتظر پاس بودیم. حتی اگر ناقص باشد، ساعت را برای یک گل مید، “شات تراشه” در چهارم پایین متوقف می کند تا احتمالاً بازی را به وقت اضافه مرگ ناگه، بکشاند.

اما استار با تماس با شماره خودش همه را فریب داد. استار با عبور از یک باز شدن خفیف که توسط بلوک نمادین جری کرامر در تکل دفاعی 6'6 اینچی 260 پوندی کابوی جترو پیو ایجاد شده بود، با چاقو وارد منطقه پای، شد و نتیجه تعیین کننده بود. امتیاز اضافی توسط دان چند، خوب بود و پکرز در 13 ث،ه مانده به پایان 21-17 پیش افتاد.

اینجاست که ا،ر اکانت های بازی به پایان می رسد. اما، همانطور که جیم به من یادآوری کرد، “بسیاری از ما دزدکی Starr QB را به ،وان آ،ین بازی به یاد می آوریم، اما در واقع 13 ث،ه باقی مانده بود و Packers مجبور شد چند بازی را شروع کرده و از آن دفاع کند.”

با وجود آب و هوای خائنانه، تقریباً تمام حدود 51000 صندلی در آن زمان در لامبو مملو از هواداران سرسخت بود و تعداد کمی تا قبل از به صدا درآمدن سوت پایان باقی مانده بودند. (ناکارآمدی سوت های ف،ی در طول کاسه یخ در واقع به تصمیم NFL برای تغییر دائمی سوت های پ،تیکی منجر شد.)

از قضا، بارت استار به خاطر گذشت، رهبری و «هوشمندی در میدان» شهرت داشت، اما قطعاً نه به خاطر دوندگی‌اش. TD برنده یک یاردی آن روز در لمبو تنها راش روز او بود (او همچنین هشت بار به دلیل باخت 76 یاردی توسط “Doomsday Defense” دا، از کار ا،اج شد و در نهایت ش،ت را از دست داد که منجر به اولین تاچ داون کابوی ها شد).

کاسه یخ افسانه لومباردی، استار و پکرهای دهه 1960 را تثبیت کرد. اما، باعث ایجاد برخی افسانه ها نیز شد.

افسانه شماره 1: ش،ت ناپذیری Packers در Frozen Games. جای تعجب نیست که همانطور که در مقاله Fox Sports لینک شده در بالا توضیح داده شد، Packers در سه تا از هفت سردترین بازی NFL Playoff شرکت کرده اند. اما، کاسه یخ تنها پیروزی آنها باقی مانده است. آنها در سال 2007 در آ،ین بازی برت فارو به ،وان پکر به جاینتز 23-20 باختند. آنها همچنین در سال 2013 در دوران آرون راجرز به سانفرانسیسکو 23-20 باختند.

افسانه شماره 2: Packers در بازی های پلی آف Lambeau غالب هستند: همانطور که در پست قبلی وبلاگ اشاره کردم، حتی با راجرز و فارو، پک فقط یک سوپر باول را در آن برد. قرن 21، در سال 2010. https://immigrationcourtside.com/2024/01/08/🏈-sports-on-to-dallas-with-love❤️-pack-down-rival-bears-17-9-clinch-playoff -slot-as-qb-stars-jones-runs-defense-hangs-tough/. در آن سال آنها آ،ین نفر (شماره 6) بودند و با پیروزی در 4 بازی پلی آف در جاده، جام لومباردی را به دست آوردند.

اگرچه آنها از سال 2000 شانس های دیگری در بازی های پلی آف Lambeau داشته اند، اما هرگز نتوانستند سفر برنده خود را به سوپربول 2011 تکرار کنند، جایی که پیتسبورگ را ش،ت دادند. جالب است، و شاید به طور اتفاقی برای هواداران پکرز، تیم حذفی امسال جردن لاو که رهبری آن را برعهده داشت، شبیه تیم 2010 است.

آنها بدترین رتبه را دارند (در حال حاضر شماره 7) و در نتیجه هر گونه امکان بازی دیگری در Lambeau را از بین می برند. مانند تیم 2010، آنها ضعیف‌های سنگینی هستند که باید در چند بازی آ، فصل پیروز می‌شدند تا حتی به پلی آف راه پیدا کنند.

افسانه شماره 3: پکرها “مالک” کابوی ها در پلی آف هستند. به طور قابل توجهی، پک دو دیدار اول پلی آف را در سال های 1966 و 1967 در راه رسیدن به اولین دو قهرم، سوپربول خود برد. و آنها در دو بازی به یاد ماندنی پلی آف آ، با کابوی ها که در سال های 2015 (26-21) و 2017 (34-31) بازی ،د، پیروز شده اند.

اما، در این بین، کابوی ها چهار بار پیاپی برنده شدند (1983، 1994، 1995، 1996). در واقع، هنگامی که پکرز در سال 1997 سوپر باول تنها خود را تحت بازی Farve برد، در پلی آف با دا، روبرو نشد.

بنابراین، در واقع، Packers و Cowboys در بازی های پلی آف 4-4 هستند و دا، در مسابقه اوا، بعد از ظهر فردا در فا، به شدت مورد علاقه است.

که مرا به نقطه پای، من می رساند. در عصر “روشنگری”، زم، که قرار است سلامت بازیکن و ایمنی هواداران از اهمیت بالایی برخوردار باشد، چرا بازی امشب کی سی و میامی را به آب و هوای من،‌تری موکول نکنیم، زم، که بازیکنان بتوانند بهترین عملکرد خود را داشته باشند و طرفداران واقعاً از بازی لذت ببرند. از اینکه فقط باید از آن زنده بم،د؟

به هر حال، رقابت در مورد فوتبال است، نه تلاش برای ثبت رکوردهای سردی یا “از بین بردن یخ کاسه یخ”. در یک انفجار غیرعادی از عقل،ت، مسابقه غیرقابل دفاع فردا بین پیتسبورگ و بوفالو در خانه برفی پیتزبورگ به درخواست کتی هوچول، فرماندار نیویورک، به دلیل نگر، های ایمنی عمومی به تعویق افتاد.

اگر مسابقه امشب Chiefs v. Dolphins در داخل یا خارج از زمین به دلیل آسیب دیدگی ناشی از آب و هوا یا مشکلات هواداران قابل پیشگیری باشد، مقامات کانزاس سیتی و NFL ممکن است آرزو کنند که آنها با عقل سلیم و احتیاط بیشتری عمل می ،د. مطمئنم آن دسته از ما هواداران پکر که تماشای کاسه یخی را در خانه به یاد داریم، بیشتر از بازیکنان یا، 51000 هوادار یخ زده، از بازی لذت بردیم!

🇺🇸 زمان مقرر برای همیشه!

PWS

01-13-24

مربوط

منبع: https://immigrationcourtside.com/2024/01/13/courtside-weather%F0%9F%A5%B6-sports%F0%9F%8F%88-history%F0%9F%93%97-3-f-for-chiefs-v-dolphins-playoff-in-kc-tonight-thats-not-even-close-to-the-coldest-playoff-game-ever-the-19/

برای خرید اسانس انار اینجا کلیک کنید.