AOR چیست؟ – مهاجرت به کانادا


نکات مهاجرتی

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • AOR چیست؟ – مهاجرت به کانادا

تاریخ انتشار: 15 دسامبر 2023

نویسنده: ایندیرا دوارته

تاییدیه دریافت (AOR) یک سند رسمی است که تأیید می کند که اداره مهاجرت، پناهندگان، شهروندی کانادا (IRCC) درخواست شما را دریافت کرده است.

دریابید که آیا واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید یا خیر

IRCC پس از ارائه درخواست مهاجرت، شهروندی یا اقامت موقت، یک سند AOR صادر می کند.

اهمیت سند بسته به درخواست ارسال شده و نحوه ارسال آن متفاوت است.

چه مدت طول می کشد تا AOR از IRCC دریافت شود؟

بسته به نوع برنامه، IRCC ممکن است در زمان‌های مختلف AOR صادر کند. به ،وان مثال، یک AOR برای ا،پرس اینتری به طور خودکار ایجاد می شود، معمولاً فقط چند دقیقه پس از ارسال درخواست اقامت دائم.

از سوی دیگر، AOR برای درخواست حمایت یا شهروندی می تواند ماه ها طول بکشد.

تصدیق دریافت (AOR) به چه م،است؟

سند AOR تأیید می کند که IRCC درخواست شما را دریافت کرده است.

تاریخ AOR هنگام در نظر گرفتن عواملی مانند:

  1. سن قفل برای هر فرزند وابسته
    • افراد ممکن است فقط کودک، را در درخواست خود بگنجانند که دارای تعریف فرزند وابسته باشند. یک فرزند تحت تکفل باید مجرد و زیر 22 سال باشد، به استثنای برخی موارد. مهم است که فرزند شما این تعریف را در تاریخی که IRCC درخواست شما را دریافت می کند، همانطور که در AOR شما نشان داده شده است، رعایت کند.
  2. اعتبار سند شما
    • اسنادی مانند گزارش پلیس، نتایج آیلتس و گزارش های ECA فقط برای یک دوره معین معتبر هستند. این مدارک باید در زمان دریافت درخواست شما و تاریخ AOR شما معتبر باشند. به همین دلیل، باید اطمینان حاصل کنید که درخواست خود را با زمان کافی قبل از انقضای مدارک خود ارسال کرده اید.

آیا دریافت AOR به م،ای تکمیل درخواست من است؟

دریافت AOR ،وماً به م،ای کامل یا ناقص بودن درخواست شما نیست. این به نوع درخواستی که ارسال کرده اید بستگی دارد. به ،وان مثال، IRCC به طور خودکار برای متقاضیان ا،پرس انتری یک AOR صادر می کند، اما هنوز ممکن است درخواست برای اسناد مفقود شده را رد کنند.
با این حال، دریافت AOR پس از ارائه درخواست شهروندی به این م،ی است که IRCC کامل بودن درخواست را تأیید کرده است.

برنامه های کاربردی مبتنی بر کاغذ در مقابل برنامه های کاربردی الکترونیکی

زم، که IRCC درخواست شما را دریافت می کند، یک AOR تأیید می کند. بنابراین، اگر در حال ارسال یک درخواست مبتنی بر کاغذ هستید، تاریخ AOR با تاریخی که اتاق پست IRCC بسته درخواست شما را دریافت کرده است مطابقت دارد. آنها پس از شروع پردازش درخواست شما، AOR را ارسال خواهند کرد. به همین دلیل، استفاده از یک سرویس پیک که به امضای نیاز دارد هنگام تحویل درخواست شما برای ردیابی آن برای دریافت تأییدیه هنگام ورود، مهم است.

هنگام ارسال درخواست الکترونیکی، تاریخ AOR معمولاً با تاریخی که روی دکمه ارسال کلیک می کنید مطابقت دارد. با این حال، تاریخ در AOR شما گاهی اوقات می تواند یک یا دو روز بعد به دلیل اشکالات فنی یا تفاوت های زم، را نشان دهد. به همین دلیل، ایده خوبی است که از قبل ارسال کنید.

بعد از دریافت AOR چه مدت طول می کشد تا روابط عمومی دریافت کنید؟

دریافت AOR ،وماً به این م،ی نیست که IRCC پردازش درخواست شما را آغاز کرده است. پس از دریافت AOR، زمان لازم برای به دست آوردن روابط عمومی به برنامه ای که تحت آن ارسال کرده اید، علاوه بر عوامل مختلف دیگر بستگی دارد.

آیا می خواهید در مورد نحوه مهاجرت به کانادا بیشتر بد،د؟ امروز با تکمیل ارزیابی آنلاین رایگان ما شروع کنید.

ارزیابی رایگان

منبع: https://www.ca،im.com/blog/what-is-an-aor-in-ca،ian-immigration/
کتاب شیمی مواد غذایی.