DHS: تمدید خودکار مجوز کار برای برخی از متقاضیان تمدید

خبر خوب برای ،، که برای یا در انتظار تمدید مجوز استخدام (EAD) هستند. DHS به طور موقت تمدید خودکار 540 روزه مجوز کار خود را برای افراد واجد شرایط بازگرداند.

اگرچه DHS فرآیند EAD خود را ساده کرده و دوره های اعتبار EAD را برای متقاضیان خاص از دو سال به پنج سال افزایش داده است، اما ،ت همچنان برای پردازش به موقع درخواست های EAD که منجر به زمان های پردازش بسیار طول، شده است، تلاش می کند. تا 800000 کارمند در خطر شکاف اشتغال بودند. بر این اساس، DHS تمدید خودکار 540 روزه را برای دادخواست‌های واجد شرایطی که در 27 اکتبر 2023 یا پس از آن ثبت شده بودند، از سر گرفت.

USCIS در حال بررسی دائمی ، قانون جدید 540 روزه است و نظرات خود را در مورد این موضوع تا 7 ژوئن 2024 می پذیرد.

متقاضیان واجد شرایط برای تمدید خودکار جدید 540 روزه:

  • باید به موقع برای تمدید EADهای خود در 27 اکتبر 2023 یا بعد از آن (و درخواست همچنان در انتظار 8 آوریل 2024 است) یا در تاریخ 30 سپتامبر 2025 یا قبل از آن، تاریخ پایان جدید برای خودکار 540 روزه درخواست داده باشند. افزونه.
  • باید برای یک EAD در همان دسته EAD فعلی خود درخواست دهید (به جز وضعیت محافظت موقت (TPS)، که می تواند A12 یا C19 باشد).
  • دسته‌های واجد شرایط شامل افرادی می‌شوند که EAD‌هایشان بر اساس درخواست‌های تنظیم وضعیت، پناهجویان، پناهندگان، افراد خاص در وضعیت TPS و افراد در وضعیت وابسته H-4، E و L-2، پناهجویان و پناهندگان است. لیست کامل در وب سایت USCIS موجود است.
  • افرادی که در وضعیت وابسته به H-4، E، و L-2 قرار دارند، باید یک I-94 معتبر، سابقه ورود/،وج نیز داشته باشند.

اثبات تمدید خودکار 540 روزه برای فرم I-9

،، که درخواست تمدید ،د در تاریخ 4 مه 2022 یا پس از آن و قبل از 27 اکتبر 2023،باید رسیدی داشته باشد که به تمدید 540 روزه اشاره دارد.

،، که درخواست تمدید می کنند در تاریخ یا پس از 8 آوریل 2024، باید رسیدی دریافت کنید که قانون 540 روزه را توضیح می دهد.

،، که برای تمدید EAD ثبت نام ،د بعد از 27 اکتبر 2023 و قبل از 8 آوریل 2024، ممکن است اعلان دریافت خود را همراه با EAD منقضی شده خود ارائه دهند. USCIS اعلامیه های به روز شده ای برای این متقاضیان صادر نمی کند، اما صفحه وب اشاره شده در اعلامیه رسید را به روز می کند تا تغییر از قانون 180 روزه به قانون 540 روزه را منع، کند.

،ت همچنان به سختی انطباق با تایید صلاحیت اشتغال I-9 ادامه می دهد. صدها صفحه از منابع ،تی وجود دارد که واجد شرایط بودن استخدام I-9 را توضیح می دهد، از خود دستورالعمل های I-9 گرفته تا کتابچه راهنمای M-274 و USCIS I-9 Central. سرعت تغییرات سیاست مست،م هوشیاری مداوم است زیرا، اگر کارفرمایان از استخدام یک فرد مجاز برای کار خودداری کنند، بخش حقوق مهاجران و کارمندان و، دادگستری آماده بررسی و جریمه احتمالی تخلفات است. طناب بندي حاصل از كارفرمايان پيچيده و ناعادلانه است، زيرا هر سال تطابق با آنها دشوارتر مي شود. هیچ پای، در چشم نیست.

وکلای ،ون لوئیس برای تکمیل فرم I-9 برای افرادی که تمدید خودکار دارند و همچنین در مورد اثبات مجوز استخدام برای استخدام، استخدام مجدد و تأیید مجدد در دسترس هستند.

منبع: https://www.globalimmigrationblog.com/2024/04/dhs-automatic-extension-of-work-aut،rization-for-certain-renewal-applicants/

خاک ، توالت و وسایل جانبی گربه.