USCIS تعریف DOL از “علم یا هنر” را برای پرونده های برنامه زمانی تصویب می کند – موسسه حقوقی مورتی

29 آوریل 2024

خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) اخیراً اعلام کرده است که تعریف و، کار ایالات متحده (DOL) از “علم یا هنر” را در کتابچه راهنمای سیاست خود برای موارد ج، A، گروه II گنجانده است. تغییر سیاست بلافاصله اعمال می شود.

زمینه

کارفرمایی که از یک تبعه خارجی در اولویت دوم یا سوم مبتنی بر اشتغال (EB2/EB3) حمایت مالی می کند، معمولاً باید ابتدا یک گواهینامه کار PERM را به و، کار ایالات متحده (DOL) ارائه دهد. با این حال، برای مشاغل ج، A، جایی که DOL قبلاً مشخص کرده است که کمبود کارگران واجد شرایط ایالات متحده وجود دارد، کارفرمایان می توانند بررسی DOL را دور بزنند و گواهی کار را مستقیماً به USCIS ارسال کنند. ج، الف از دو گروه تشکیل شده است. گروه I شامل پرستاران و فیزیوتراپیست های ثبت شده است، در حالی که گروه دوم از افرادی تشکیل شده است که توانایی های استثنایی در علوم یا هنر دارند، به استثنای هنرهای نمایشی.

تعریف “علم یا هنر” به روز شد

همانطور که در بالا ذکر شد، به روز رس، اخیر برای همسو ، تعریف USCIS از “علم یا هنر” برای موارد ج، A، گروه II با تعریف مورد استفاده توسط DOL است. طبق این تعریف، «علم یا هنر» به «هر زمینه‌ای از دانش و/یا مهارتی اطلاق می‌شود که کالج‌ها و دانشگاه‌ها معمولاً دوره‌های تخصصی را ارائه می‌دهند که منجر به دریافت مدرک در دانش و/یا مهارت می‌شود». با اتخاذ تعریف DOL از علم یا هنر، USCIS در نظر دارد از رویکرد استانداردتری برای ارزیابی این درخواست‌های ج، A اطمینان حاصل کند. در ایجاد این به‌روزرس،، USCIS تأکید می‌کند که تمام قضاوت‌ها به ارزیابی کمیت و کیفیت شواهد ارائه‌شده، حفظ استانداردهای دقیق برای دادخواست‌های مهاجرت ادامه خواهند داد.

نتیجه

این به‌روزرس، هیچ تغییری در خط‌مشی‌ها یا عملیات‌های موجود ایجاد نمی‌کند، بلکه در خدمت رسمی‌سازی ادغام تعریف DOL در رویه‌های USCIS است. کارفرمایان درگیر در پرونده های ج، A، گروه دوم که در مورد این تغییرات یا به طور کلی فرآیند سؤال دارند، توصیه می شود برای مشاوره با یک وکیل آگاه برنامه ریزی کنند.

حق نشر © 2024، مؤسسه حقوقی مورتی. تمامی حقوق محفوظ است

منبع: https://www.murthy.com/2024/04/29/uscis-adopts-dols-definition-of-science-or-art-for-schedule-a-cases/

بایگانی‌های اسباب بازی سگ پت اوکی petok. چگونه درآمد google adsense خود را در وردپرس افزایش دهیم.