مقایسه انواع دریچه کولر و تهویه هوا فروشگاه اینترنتی دُرج کالا

شرکت تهران دما پیش از این دریچه کولر خطی را با استفاده از متریال آلومینیومی دریچه کولر تولید می کرد. اما با گذشت زمان با توجه به نیاز بازار اقدام به ساخت و تولید دریچه کولر از ورق آهن (گالوانیزه) نمود. تهران دما دریچه کولر آهنی خطی را در انواع مختلفی از رنگ ها روانه ی بازار می کند.

این نوع دریچه کولر با درب الومینیومی بصورت کشویی تعبیه شده تا از ورود گرد و خاک به داخل خانه جلوگیری کند. دریچه های آلومینیومی همانگونه که در بالا عنوان شد دارای پره های عمودی و افقی است، یکی از مزیت های اصلی این پره ها آن است که می توان به راحتی جهت پره های عمودی را تغییر داد. با این کار شما می توانید خروجی هوا را به راحتی به قسمت چپ یا راست محوطه هدایت نمایید. در صورت پاسخگو نبودن شماره های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش به شماره واتس آپ شرکت تهران دما آرکا پیام دهید. از این نوع دریچه بیشتر برای راهروها، سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می شود. اصولا به دلیل ظاهر زیبایی که دارد مورد توجه عموم مردم قرار می گیرد.

انواع مختلف دریچه‌های کولر

از دریچه آلومینیومی کولر نیز می‌توان به‌عنوان دریچه سقفی یا دیواری استفاده کرده و با توجه به مرغوبیت جنس، رنگ و طول عمر جهت استفاده منازل شخصی‌ساز گزینه مناسبی است. دریچه کولر نوع دیگری از دریچه هواست که استفاده از آن در داخل ساختمان های مختلف برای آسایش ساکنان مفید و حتی ضروری محسوب می شود. همان طور که می دانید، استفاده از وجود سیستم گرمایشی و سرمایشی در هر ساختمان یکی از الزامات مهم و کلیدی است.

قیمت دریچه کولر فانتزی

دریچه کولر گرد بلندگویی همانطور که از نامش پیداست ظاهری شبیه به بلندگو دارد. جهت نصب این محصول از فنرهای مخصوصی که در پشت دریچه نصب می شود، استفاده می کنند. دریچه کولر اسلوت چه کاربردی دارد؟ این محصول مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. دریچه کولر اسلوت به دلیل پره های ثابت و همچنین فاصله ی زیاد هر یک از پره ها از یکدیگر، هوا را به صورت یکنواخت و یکدست به درون محیط ها هدایت می کند.

پره های افقی دمپر این دریچه کولر آلومینیومی بوسیله ی اهرمی که دسته ی کنترل آن روی نمای دریچه تعبیه شده کنترل، باز و بسته می شوند. دریچه کولر برقی دارای کنترل می باشد و افراد می توانند به راحتی از راه دور جهت باد را تنظیم نمایند. از این محصول می توان در ادارات و منازل مسکونی استفاده نمود. دریچه کولر دایره شکل اغلب جهت تخلیه ی هوای نا مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.

  • شرکت تهویه فراز تولید کننده و طراح انواع کانال های خرطومی و فلکسیبل، دریچه تنظیم هوا، کانال هواساز، دودکش صنعتی و هود صنعتی ، دمپر کانال، عایق الاستومری می باشد.
  • در حال حاضر تولید کنندگان بسیاری در سراسر ایران این محصول را ارائه میدهند.
  • در این متن با دریچه کولر زیر فن کوئلی گریل دار بیشتر آشنا می شوید.

باد خنک حاصل از دریچه کولر در ساعات گرم تابستان، لذتی بهشتی بوده و تنها در صورت عدم‌دسترسی به برق شهری شما را از این حس خوش‌آیند دور خواهد نمود. معماران ساختمانی در طراحی بناهای امروز مسیری با عنوان کانال کولر را برای عبور جریان هوای گرم و سرد در نظر گرفته و با استفاده از انواع دریچه کولر سعی در کنترل آن دارند. اما ساختمان‌های که کمی فضای سنتی و قدیمی‌تری دارند نیز می‌توانند از مدل‌های کولر آبی، گازی یا حتی چیلر نیز بهره ببرند.

مقایسه انواع دریچه کولر و تهویه هوا فروشگاه اینترنتی دُرج کالا

شما می توانید از دریچه های آلومینیومی در دیوار استفاده نمایید. البته امروزه دیده می شود که از آن در سقف نیز بهره گرفته می شود. برای نصب نیز می توان با پیچ و مهره آنها را در محل خود محکم نمایید. اینها تنها چند مورد از ویژگی های منحصر به فرد دریچه کولر هوشمندهستند.